Hacklink Zararlimidir , Hacklink Nasil Yapilir , Hacklinkin Amaci Nedir ?

Son zamanlarda en cok kullanilan yöntemlerden birisi hacklinktir.Hacklink ile sitenizi kısa zamanda iyi yerlere getirebilirsiniz.Hacklink hakkında aşağıdaki bazi sorularınıza cevap bulabilirsiniz.Bir önceki makalemde hacklinki bilmeyen arkadaşlar için hacklinkin tanimini ve hacklinkin faydalarindan bahsetmiştim.

Hacklink nasil yapilir :

Hacklink genelde display:none veya başka bir kod kullanilarak hacklenilen siteye link eklenilerek yapilir bu link ekleme işlemi yapilirken site sahibinin haberdar olmamasi için display:none vb kodlar kullanilir.

Hacklinkin amaci nedir :

Hacklinkin amaci siteyi hacklemek veya çökertmek değildir.Hacklinkin amaci yüksek pagerank değerli siteleri hackleyerek onlardan faydalanmaktir.Bu faydalanma googlede arama da yükselmek , pagerank değeri artişi vs gibi konulardir.

Hacklink yaparken nelere dikkat etmeliyim ?

Hacklink yaparken dikkat edilmesi gereken konulardan birisi sitenin yaşıdır.Hacklink yaparken hacklinki fazla abartmamalisiniz ve hacklink yaparken domain yaşınıda göz önünde bulundurmalisiniz.Yeni açilmiş sitelere biraz hacklink yaptiğinizda o sitenin sandbox veya çeviriye girdiğini görebilirsiniz.Ancak yillanmiş domainlere çok çok abartmadikça zarar gelmemektedir.Ayrica hacklink yaptığınız siteninde kaliteli olmasina dikkat etmelisiniz.

Hacklink zararlimidir :

Eğer bilinçsizce yapilirsa backlinkte hacklinkte zararlidir.Bilinçlice yapilan bir hacklink ile kısa zamanda en üst sıralara ulaşmak mümkündür.

Hacklink yasal yönden tehlikelimidir ?

Evet bir tehlike söz konusudur ancak bu tehlike gov.tr ve edu.tr gibi resmi sitelere yapildiğinda söz konusudur.Yabanci sitelere hacklink uyguladikça yasal yönden bir sorun söz konusu olmaz.Eğer sitenize alacağiniz hacklinkin gov,edu ve yasal yönden tehlikesiz olmasini istiyorsaniz gov.tr , edu.tr değilde gov,edu veya gov.ca , edu.ca gibi yabanci uzantılı gov’lari almanizi öneririm.Ancak yasal yönden tehlikeleri kabul edip gov.tr , edu.tr gibi linkleri almakta size kalmiş birşeydir . 🙂

Link satin almak için beni msn de ekleyebilirsiniz,aşağıdaki linklerin fiyati ayliktir,msn adresim aşağıdadir her bütçeye uygun hacklink paketi hazirlanir..

Msn : [email protected]

Toplu alimlarda indirim mevcuttur.